|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Interface Type: | USB 2.0 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Power | 5W (max) |
| Mosquito control method | Ultra silent electric shock |
| Material | ABS plastic |
| Brightness | 365lm(max) |
| Built-in Li-ion battery | 3.7V 800mAh |
| Light source | White LED light and UV light |
| Waterproof | IP44 |
| Battery charging | By type-C USB cable |
| Lighting models | White light as night light, UV light as insect killing light |
| Models swift | By hand |
| UV killing distance | 4-7 meters of square circle |
| Color | Black, white, yellow, gray |
| Size | 75*75*176mm |
| Packaging | Color box |
| Packing | 100pcs/ctn, ctn size 62.5*41.5*42cm, G.W. 19.2kg |










| Sample | 3 days |
| 100 pcs | 6 days |
| 1000 pcs | 10days |
| 5000 pcs | 15days |
| 10000pcs | 20days |
| 30000pcs | 30days |