|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Amplification Type: | Active |
| Speaker Material: | Plastic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Rated Power | 3W |
| Frequency Response | 100Hz-20KHz |
| Material | ABS plastic + TPU |
| S/N | ≥85db |
| Built-in Li-ion Battery | 3.7V 800mAh |
| BT System | V4.2 |
| Bluetooth Play | Yes |
| Freehand Phone Calling | Yes, because the device is built-in microphone |
| TF and USB Play | Yes |
| FM radio | Support |
| AUX | 3.5mm jack |
| Color | Black, blue, red |
| Special | Neckband design, soundgear wear |
| Accessories | USB cable |





| Sample | 3 days |
| 100 pcs | 12days |
| 1000 pcs | 15days |
| 5000 pcs | 18days |
| 7000 pcs | 20days |
| 10000pcs | 22days |
| 20000pcs | 26days |
| 30000pcs | 30days |